Skal Marmara İstanbul Lübnan'dan Alanya'ya kruvaziyer ile turist gelmeye başladı - Skal International Marmara - Skal Marmara

"PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD" - K.Atatürk

Lübnan'dan Alanya'ya kruvaziyer ile turist gelmeye başladı

My Planet, uzun uğraşlar sonucu Lübnan'dan Alanya'ya Beyrut'tan Orient Queen ile kruvaziyer turları başlattı

ALANYA- Alanya'ya Orient Queen gemisi ile Lübnanlı grubunu taşıyan ilk geminin geleceğini açıklayan My Planet Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Ünal, seferlerin 18 Eylül'e kadar süreceğini belirtti.
Ziya Ünal bir önce Beyrutlu turizmcilerle temaslar kurduklarını ve sonunda Beyrut'tan Alanya'ya kruvaziyer turizmi başlatılmasını sağladıklarını belirtti. Ziya Ünal kruvaziyer seferleri ile gilili olarak şunları söyledi: “Her pazartesi saat 12.00'de Beyrut'tan Orient Queen adlı lüks kruvaziyer gemisinin Alanya'ya gelmesini sağladık. Haftada 300 kişiyi Alanya'ya getirmeyi planlıyoruz. Alanya'daki yer hizmetlerini de My Planet olarak biz yürüteceğiz. Bu gemi sezon boyunca 14 sefer yapacak. 18 Eylül'e kadar sürecek. 4 bin kişiyi Alanya'da ağırlamayı planlıyoruz. Gelen misafirlerimiz esnafımıza büyük katkı sağlayacaktır. Bu gemi 3 sene önce yine gelmişti, Beyrut'ta Alanya çok bilinmiyor, tanıtıma da büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Verimli bir dönem geçirirsek ilerleyen yıllarda hem seferleri arttırmayı, hem de yolcu potansiyelimizi geliştirmeyi planlıyoruz"

Yeni Alanya

 

Kaynak: www.turkiyeturizm.com

Tarihi: 21 / 06 / 2017
Haber Yorumları: 0
Önceki: YUMURTALIK’TA BU YIL DA MAVİ BAYRAK DALGALANIYOR
Sonraki: Otel aramaları ile oda satışı arasında nasıl bir ilişki var?


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

 

dedeman logo

 

 

türkkan

 

 

greenpark