Skal Marmara İstanbul Suadiye Oteli’ne Uzakdoğu’nun yıldızı 'Rona Concept Asia' geliyor - Skal International Marmara - Skal Marmara

"PEACE AT HOME, PEACE IN THE WORLD" - K.Atatürk

Suadiye Oteli’ne Uzakdoğu’nun yıldızı 'Rona Concept Asia' geliyor

Suadiye Oteli terasında yer alan “Rona Concept Asia” ile konuklar sadece suşi değil, Uzakdoğu mutfağının sır dolu lezzetlerini keşfedecekler.


İSTANBUL-
 İstanbul’un Asya yakasında Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Suadiye Oteli misafirlerine farklı lezzet anlayışını Türk, Fransız mutfakları ile sürdürürkenn “Rona Concept Asia” restoranı ile Uzakdoğu mutfağının özel tatlarını getiriyor.

ronnie-jariyawiriya1.jpg

Suadiye Oteli’nin Adalar ve Marmara Denizi manzaralı terasında dünyaca ünlü şef Ronnie Jariyawiriya yönetiminde hizmete girecek olan “Rona Concept Asia” ile İstanbullu ve yabancı konuklar sadece suşi değil, Uzakdoğu mutfağının sır dolu lezzetlerini keşfedecekler.

rona3.jpg

rona1.jpg

rona2.jpg

Adinı Uzakdoğu'nun ünlü çizgi romanından alan "Rona Concept Asia" konuklarına farklı lezzet, farklı anlayış ve farklı bir ortam sunacak.

CAFÉ DE PARİS, MADAM MARGOT, LAILA, RONA CONCEPT ASIA
Suadiye Oteli kendi mutfağından sunduğu Türk mutfağının lezzetlerine, yazları muhteşem manzaralı terasında, kışları ise restoranında olmak üzere Fransız mutfağının dünyücü ünle lezzeti Café de Paris’i eklemişti.
Daha sonra ise muhteşem renkli ve eğlenceli gösterileri hala unutulmayan “Madam Margot” ile eğlence dünyasına farklı bir bakış sunmuştu.
Kış aylarından itibaren ise “Madam Margot” yerine İstanbul gecelerinin ünlü gece kulübü “Laila” Suadiye Oteli’nin sahil bölümünde bulunan özel yerinde haftada iki gün hizmet vererek İstanbul sosyetesinin vazgeçilmezi oldu.
Suadiye Oteli’nin 2017 yazı sürprizi olan “Rona Concept Asia” ise önümüzdeki günlerde hizmete girerek , İstanbul’un Asya yakasında farklı lezzetler sunacak.

İletişim: “Rona Concept Asia” 
Bağdat caddesi, Plaj Yolu, 25, 34740, Suadiye, Istanbul, Türkiye
Telefon: +902164641569
Email: info@ronaconceptasia.com
www.ronaconceptasia.com

Kaynak: www.turkiyeturizm.com

Tarihi: 17 / 06 / 2017
Haber Yorumları: 0
Önceki: Türk Hava Yolları’nin kabin memurları işaret dili öğreniyor
Sonraki: Türk Hava Yolları'ndan çalışanlarına sosyal medya kısıtlaması


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

 

dedeman logo

 

 

türkkan

 

 

greenpark